Stjerneskolan - Torsby gymnasium

Kontakta Stjerneskolan

Klicka på knapparna nedan för att hitta kontaktuppgifter till skolans personal.

Besöksadress

Fabriksgatan 3, 685 34 Torsby

Postadress

Torsby kommun

60. Stjerneskolan

685 80 Torsby

Administratörer

Mikael Boden (komvux)
E-post: mikael.boden@torsby.se
Tel: 0560-163 11

Iréne Bernhardsson (gymnasiet)
E-post: irene.bernhardsson@torsby.se
Tel: 0560-163 05

Studie- och yrkesvägledare

Mia Larsson (gymnasiet)
E-post: mia.larsson@torsby.se
Tel: 0560-163 60

Kristina Sandberg (komvux)
E-post: kristina.sandberg@.torsby.se tkvuxenutbildning@torsby.se
Tel: 0560-163 07

Elevhälsa

Emma Uppvall Kurator
E-post: emma.uppvall@torsby.se
Tel: 0560-163 08

Agneta Davidsson Specialpedagog
E-post:agneta.davidsson@torsby.se
Tel: 0560-163 06

Maria Johansson Skolsköterska
E-post: maria.johansson@torsby.se
Tel: 0560-163 09

Anneli Jakobsson Skolsköterska
E-post: anneli.jakobsson@torsby.se
Tel: 0560-163 10

Skolledning

Anders Larsson Rektor

Ansvarig för program: Fordon och transport, Bygg och anläggning, Industritekniska, Naturvetenskap, Teknik, Anpassad gymnasieskola och Idrottsgymnasiet.
E-post: anders.larsson@torsby.se
Tel: 0560-163 03

Marcus Lech Gymnasiechef

Ansvarig för program: Ekonomi, Samhällsvetenskap, Introduktion och Vård- och omsorg Rektor Komvux E-post: marcus.lech@torsby.se
Tel: 0560-163 01



Innehållsansvarig: Marcus Lech
Senast genomgången:
Senast uppdaterad:

Till toppen